Chata

Chalupa se nachází v okrese Bruntál, Město Albrechtice/Linhartovy - v polské části obce (Lenarcice). Hraniční přechod prochází říčkou Opavice. Přejedete mostek u zámku Linhartovi a cca po 700 m jste u chalupy. Nejbližší nákupní možnosti jsou - 3 km obec Krásné Loučky, 4,5 km Město Albrechtice, 7 km město Krnov. V Polsku za nákupy můžete do města Głubczyce, nebo Prudnik vzdálené cca 23 km. 

Společné prostory dolního patra

V přízemí chalupy se nachází obývací pokoj s krbem spojený s jídelnou, plně vybavená kuchyň a spižírna, kde jsou 2 velké lednice s mrazákem. Dále se zde nachází koupelna s vanou + WC a herna pro malé děti. V dolním patře se nachází také infrasauna pro 3 osoby a pinpongový stůl. Smart TV a wi-fi k dispozici.


Společné prostory horního patra


V patře je společenská hala, odkud se vchází do dalších 3 pokojů a na venkovní terasu. Zde je k dispozici posezení, multifunkční herní stůl na 16 her, elektronické šipky, TV. Na terase je koupací sud vytápěný dřevem, ochlazovací sprcha a posezení.


Venek

Na oploceném pozemku o rozloze cca 1400 m2 je k dispozici: hřiště na volejbal, workout, trampolína, dětské hřiště, k  posezení pergola s grilem, plechová garáž pro úschovu kol, bazén a parkoviště pro auta.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny nočními stolky s lampičkou, skříní, sušákem na prádlo       a stojanovým ventilátorem. Součástí vybavení pokoje není povlečení, nutno přivézt své vlastní.

Přízemí

- 2 - lůžkový pokoj, koupelna ve vedlejší místnosti


Patro

V patře se nacházejí 3 pokoje: 

1.  6 - ti lůžkový pokoj - 4x samostatné lůžko, 1x patrová postel. Vlastní koupelna - sprchový kout + WC

2.  4 - lůžkový pokoj - 2x samostatné lůžko, 1x patrová postel. Vlastní koupelna - sprchový kout + WC.

3.  2 - lůžkový pokoj - 2x samostatné lůžko. Vlastní koupelna - sprchový kout + WC


Kotelna 


V přízemí se ze vstupní chodby dostanete do kotelny - ekologické vytápění peletkami. Kotel je vybaven zásobníkem, odpadá tedy nutnost neustále přikládat. Zde jsou umístěny úklidové potřeby pro závěrečný úklid chaty, pračka pro případ potřeby, v zimním období lze využít pro uskladnění lyží.

Těšíme se na Vás 

Lenarcice 4, 48-155 Lenarcice, Polsko