Chata

Chalupa se nachází v okrese Bruntál, Město Albrechtice/Linhartovy - v polské části obce (Lenarcice). Hraniční přechod prochází říčkou Opavice. Přejedete mostek u zámku Linhartovi a cca po 700 m jste u chalupy. Nejbližší nákupní možnosti jsou - 3 km obec Krásné Loučky, 4,5 km Město Albrechtice, 7 km město Krnov. V Polsku za nákupy můžete do města Głubczyce, nebo Prudnik vzdálené cca 23 km. 


Chatu nepronajímáme na akce typu rozlučka se svobodou, firemní večírky apod. Děkujeme za pochopení.

Společné prostory dolního patra

V přízemí chalupy se nachází obývací pokoj s krbem spojený s jídelnou, plně vybavená kuchyň a spižírna, kde jsou 2 velké lednice s mrazákem. Dále se zde nachází koupelna s vanou + WC a herna pro malé děti. V dolním patře se nachází také infrasauna pro 3 osoby a pinpongový stůl. Smart TV a wi-fi k dispozici.


Společné prostory horního patra


V patře je společenská hala, odkud se vchází do dalších 3 pokojů a na venkovní terasu. Zde je k dispozici posezení, multifunkční herní stůl na 16 her, elektronické šipky, TV. Na terase je koupací sud vytápěný dřevem, ochlazovací sprcha a posezení.


Venek

Na oploceném pozemku o rozloze cca 1400 m2 je k dispozici: hřiště na volejbal, workout, trampolína, dětské hřiště, k  posezení pergola s grilem, plechová garáž pro úschovu kol, bazén a parkoviště pro auta.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny nočními stolky s lampičkou, skříní, sušákem na prádlo       a stojanovým ventilátorem. Součástí vybavení pokoje není povlečení, nutno přivézt své vlastní.

Přízemí

- 2 - lůžkový pokoj, koupelna ve vedlejší místnosti


Patro

V patře se nacházejí 3 pokoje: 

1.  6 - ti lůžkový pokoj - 4x samostatné lůžko, 1x patrová postel. Vlastní koupelna - sprchový kout + WC

2.  4 - lůžkový pokoj - 2x samostatné lůžko, 1x patrová postel. Vlastní koupelna - sprchový kout + WC.

3.  2 - lůžkový pokoj - 2x samostatné lůžko. Vlastní koupelna - sprchový kout + WC


Kotelna 


V přízemí se ze vstupní chodby dostanete do kotelny - ekologické vytápění peletkami. Kotel je vybaven zásobníkem, odpadá tedy nutnost neustále přikládat. Zde jsou umístěny úklidové potřeby pro závěrečný úklid chaty, pračka pro případ potřeby, v zimním období lze využít pro uskladnění lyží.

Těšíme se na Vás 

Lenarcice 4, 48-155 Lenarcice, Polsko